Biznes

Najlepsze sale konferencyjne w Krakowie?

sala konferencyjna

Kraków, dawna stolica Polski zachwyca nie tylko jego mieszkańców, ale również turystów z całego świata. Na uwagę zasługują malownicze krajobrazy i wiele możliwości do zwiedzania i spacerów z całymi rodzinami. Jest to również miasto, które odwiedza się w celach biznesowych, na przykład organizując w nim konferencje i eventy różnego rodzaju. Istnieje wiele hoteli biznesowych, w których znajdują się zachwycające sale konferencyjne. Pracownicy zawsze służą pomocą, co jest wynikiem ogromnego profesjonalizmu i powagi zajmowanych stanowisk.

Sala konferencyjna w Krakowie

Odwiedzając Kraków w celach biznesowych można naprawdę przebierać w ofertach hoteli, które są w stanie zorganizować spotkanie zawodowe. Pierwszym z takich miejsc, które warto rozważyć jest Hotel Centrum, gdzie do dyspozycji gości pozostaje sześć sal konferencyjnych. W każdej zmieści się maksymalnie 130 osób. Zaletą Hotelu jest nie tylko elegancki wystrój, ale również doskonała lokalizacja, z której bez problemu można przemieścić się do najbardziej znanych miejsc w Krakowie. Sam budynek jest niezwykle elegancki, w środku panują idealne warunki do spotkań służbowych. Wybrana sala konferencyjna w Krakowie w wymienionym hotelu spełnia nawet największe wymagania gości. Kolejnym miejscem, w którym można zorganizować spotkanie biznesowe jest Hotel Qubus, również znajduje się niedaleko centrum Krakowa. Tutaj liczba sal wynosi 15, największe mogą pomieścić nawet 500 osób, dlatego są one dedykowane dla wielkich międzynarodowych korporacji. Obsługa obiektu z całą pewnością zadba o zapewnienie rozrywki swoim gościom, a z pewnością wskaże miejsca godne zwiedzenia w czasie wolnym. Każda taka sala konferencyjna w Krakowie z pewnością spotka się z doskonałym odbiorem gości, tym bardziej, gdy jest wyposażona w klimatyzację.

ICE Kraków, czyli nowoczesne

Rozważając organizację konferencji w Krakowie, nie można pominąć Centrum Kongresowego ICE, które stanowi kulturalną wizytówkę miasta. Odbywało się tam wiele konferencji na szczeblach światowych, a także koncerty, eventy, sympozja. Nie brakowało ponadto spektakli teatralnych, pokazów baletowych, czy recitali. Niezależnie od tego, która sala konferencyjna w Krakowie zostanie ostatecznie wybrana, klient z całą pewnością będzie zadowolony, tak samo jak jego goście. Na korzyść tego miejsca przemawia łatwość dojazdu z każdej lokalizacji i w dowolny sposób – na przykład z Dworców PKP, czy PKS – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. ICE Kraków oferuje cztery główne sale konferencyjne, czyli Audytoryjną, Teatralną, Kameralną i Zespołem Sal Konferencyjnych. W tych ostatnich może przebywać od 300 do 1915 osób, w zależności od tego, które pomieszczenie zostanie wybrane. Gościom konferencji, czy innych eventów może przydać się dostęp do foyer, na które składają się trzy poziomy. Każdy z nich doskonale sprawdzi się na przykład podczas kongresów oraz innych spotkań biznesowych, gdyż można w nich zorganizować stoiska sponsorskie i ekspozytorskie. Możliwości jest całe mnóstwo, każdy przedsiębiorca może się o tym przekonać.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *